NAJNOWSZE WPISY

Niepubliczne Przedszkole Tenisowe „Jaworek”

To miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, tak by czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe. By było przygotowane nie tylko do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażką. Pomagamy naszym przedszkolakom rozwijać umiejętności, zdolności, zaspokajać naturalne potrzeby ruchowe oraz kształtować u nich postawy prozdrowotne. Posiadamy jako nieliczni w naszym województwie własną kuchnię, w której kucharz zgodnie z zaleceniami dietetyka przygotowuje świeże, zbilansowane posiłki.

2-LATKI

Przedszkolna grupa 2-latków ma swoją salę na parterze dobudowanego w 2018 r. zachodniego skrzydła budynku.
Grupa liczy 20 (do 24) dzieci, którymi zajmują się 3 panie (więcej w zakładce Przedszkole -> Kadra).

W grupie 2-latków poza zajęciami edukacyjnymi dzieci uczestniczą w zajęciach:
- z języka angielskiego (raz w tygodniu)
- z logopedą (raz w tygodniu)
- muzyczno-ruchowych (raz w tygodniu)

Opłaty takie same jak w przedszkolu:
- czesne 1 100 zł
- dzienna stawka żywieniowa 17 zł/ dzień lub 20 zł/ dzień (dieta eliminacyjna)
- wpisowe 400 zł (opłata jednorazowa, bezzwrotna)
Dla rodzeństwa oferujemy zniżkę 100 zł od każdego czesnego.

Pierwszeństwo do przyjęcia do grupy mają dzieci kontynuujące edukację z grupy żłobkowej.

Opłata za wyżywienie nie jest naliczana w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka do godz. 14:00 dnia poprzedniego.

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy w Zjednoczonym Banku Spółdzielczym
73 8351 0003 0025 8603 2000 0010.

Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek
Niepubliczny Żłobek Jaworek