Niepubliczne Przedszkole Tenisowe „Jaworek”

Naszą ideą było stworzenie miejsca z myślą o dzieciach, a nie przystosowanego do nich.

Jako pierwsze w Polsce przedszkole realizujemy w ramach podstawy programowej zajęcia tenisowe na podstawie stworzonego dla dzieci przez Polski Związek Tenisa program TENIS 10.
W tych działaniach opieramy się na sprawdzonej kadrze z WKS Flota Gdynia, prowadzącej od lat zajęcia z maluchami.

Jak jedne z bardzo nielicznych w naszym województwie posiadamy własną kuchnię, w której kucharz zgodnie z zaleceniami dietetyka przygotowuje świeże, zbilansowane posiłki.

Pomagamy naszym przedszkolakom rozwijać umiejętności, zdolności, zaspokajać naturalne potrzeby ruchowe oraz kształtować u nich postawy prozdrowotne.
Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, tak by czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe.
Jednocześnie chcemy by było przygotowane nie tylko do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażką.

Przybliżamy dzieciom różne środowiska, jako bogate źródła wiedzy, miejsca wielu doznań i przeżyć intelektualnych, emocjonalnych i estetycznych.

Chcemy by nasze przedszkole pełniło funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze rodziców.
Zadbamy o to, by rodzice byli współautorami sukcesów swoich dzieci i partnerami w działaniach
przedszkola.

Żłobek

Żłobek został zlokalizowany w południowej części budynku na parterze.

Posiada osobne wejście i szatnię przystosowaną dla najmłodszych dzieci. Dzięki temu rodzice i ich pociechy mogą czuć się kameralnie, ale też swobodnie i bezpiecznie. Przytulna kolorowa sala, profesjonalna i czuła opieka zapewniają poczucie domowej, miłej atmosfery tak potrzebnej dzieciom każdego dnia.

W naszym żłobku przygotowaliśmy 18 miejsc dla dzieci do lat 3 - grupa "Tuptusi".

Aktualną ilość wolnych miejsc można sprawdzić wchodząc w Rekrutację online zamieszczoną na stronie głównej.

Miesięczne czesne za pobyt w żłobku wynosi 880 zł (opieka całodzienna)

Dla rodzeństwa oferujemy zniżki, 100 zł mniej od każdego czesnego.

Dla maluchów do ok 1 roku rodzice zobowiązani są dostarczać jedzenie np. mleko, słoiczki.
Dla dzieci powyżej 1 roku proponujemy wyżywienie jak dla przedszkolaków wliczone w cenę czesnego.

Dla wszystkich dzieci prosimy o przyniesienie rzeczy do pielęgnacji tj. pieluszki, chusteczki, krem, których dzieci używają.

Stawka wyżywieniowa jest wliczona w cenę czesnego!
Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka do godziny 8.30 pod nr telefonu 786 296 956.

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy
w Banku Rumia Spółdzielczym pod numerem
73 8351 0003 0025 8603 2000 0010

Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek
Niepubliczny Żłobek Jaworek

ul. Sowia 4
81-198 Suchy Dwór k./Gdyni

Organ zarządzajacy:
Jaworek Spartan Domy Sp. z o.o. Sp.k.
e-mail nauczycieli: przedszkole.jaworek@gmail.com

administracja p. Joanna Polańska: 786 296 956