Niepubliczne Przedszkole Tenisowe „Jaworek”

To miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, tak by czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe. By było przygotowane nie tylko do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażką. Pomagamy naszym przedszkolakom rozwijać umiejętności, zdolności, zaspokajać naturalne potrzeby ruchowe oraz kształtować u nich postawy prozdrowotne. Posiadamy jako nieliczni w naszym województwie własną kuchnię, w której kucharz zgodnie z zaleceniami dietetyka przygotowuje świeże, zbilansowane posiłki.

Żłobek

Niepubliczny Żłobek Jaworek istnieje od 2014 roku. Mieści się na parterze południowego skrzydła budynku.
Posiada osobne wejście od strony parkingu wraz z podjazdem dla wózków.

Żłobek jest przeznaczony dla 18 dzieci w wieku od 20 tygodnia do 2. roku życia.
Opiekę w żłobku pełnią 3 wykwalifikowane opiekunki dziecięce (więcej w zakładce Przedszkole -> Kadra)

Koszt czesnego w żłobku to 880 zł miesięcznie.
Opłata wpisowa to 300 zł (płatna jednorazowa).

Dla rodzeństwa oferujemy zniżki, 100 zł mniej od każdego czesnego.

Dla maluchów do ok 1. roku rodzice zobowiązani są dostarczać jedzenie np. mleko, słoiczki.
Dla dzieci powyżej 1. roku proponujemy wyżywienie jak dla przedszkolaków wliczone w cenę czesnego.

Dla wszystkich dzieci prosimy o przyniesienie rzeczy do pielęgnacji tj. pieluszki, chusteczki, krem, których dzieci używają.

Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka do godziny 8.30.

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy
w Banku Rumia Spółdzielczym pod numerem
73 8351 0003 0025 8603 2000 0010

Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek
Niepubliczny Żłobek Jaworek

ul. Sowia 4
81-198 Suchy Dwór k./Gdyni

Organ zarządzajacy:
Jaworek Spartan Domy Sp. z o.o. Sp.k.