Niepubliczne Przedszkole Tenisowe „Jaworek”

To miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, tak by czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe. By było przygotowane nie tylko do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażką. Pomagamy naszym przedszkolakom rozwijać umiejętności, zdolności, zaspokajać naturalne potrzeby ruchowe oraz kształtować u nich postawy prozdrowotne. Posiadamy jako nieliczni w naszym województwie własną kuchnię, w której kucharz zgodnie z zaleceniami dietetyka przygotowuje świeże, zbilansowane posiłki.

2-LATKI

Przedszkolna grupa 2-latków ma swoją salę na parterze dobudowanego w 2018 r. zachodniego skrzydła budynku.
W grupie 22 dziećmi zajmują się 3 panie (więcej w zakładce Przedszkole -> Kadra).

W grupie 2-latków poza zajęciami edukacyjnymi dzieci uczestniczą w zajęciach:
- z języka angielskiego (raz w tygodniu)
- z logopedą (raz w tygodniu)
- zumby (raz w tygodniu)

Opłaty są takie same jak w przedszkolu:
- czesne 600 zł
- dzienna stawka żywieniowa 15 zł
- wpisowe 300 zł (opłata jednorazowa)
Dla rodzeństwa oferujemy zniżki, 100 zł mniej od każdego czesnego.

Pierwszeństwo do przyjęcia do grupy mają dzieci kontynuujące edukację z grupy żłobkowej.

Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka do godziny 8.30 poprzez aplikację LiveKid.

Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek
Niepubliczny Żłobek Jaworek

ul. Sowia 4
81-198 Suchy Dwór k./Gdyni

Organ zarządzajacy:
Jaworek Spartan Domy Sp. z o.o. Sp.k.